LH10-23B05R2
LH10-23B05R2 Mornsun America, LLC
LH10-23B05R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.83" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.83" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.