LH10-23B24R2
LH10-23B24R2 Mornsun America, LLC
LH10-23B24R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.83" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 450mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.83" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EN, IEC, UL, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 450mA, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.