LH15-10B12
LH15-10B12 AMCHARD
DC_LH15-10b12_AMCHARD_0001.pdf
Виробник: AMCHARD
AC/DC Converter, 15W, Vout/Iout 12V/1250mA, Viso 3000VAC, EFF 81%   LH15-10B12 (QH15-10B12) DC LH15-10b12
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC Converter, 15W, Vout/Iout 12V/1250mA, Viso 3000VAC, EFF 81%   LH15-10B12 (QH15-10B12) DC LH15-10b12, кількість в упаковці: 2 шт.