LH15-23B09R2
LH15-23B09R2 Mornsun America, LLC
LH15-23B09R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
Packaging: Tray
Package / Case: 10-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.89" H (62.0mm x 45.0mm x 22.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, EN
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Output 1: 9V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP, Packaging: Tray, Package / Case: 10-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.89" H (62.0mm x 45.0mm x 22.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, EN, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Output 1: 9V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.