LH250601CR Littelfuse Inc.
Class%20H_K5%20and%20R%20Fuse%20Blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 0.813" Dia x 3" L (20.65mm x 76.2mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 60 A
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 0.813" Dia x 3" L (20.65mm x 76.2mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 60 A, Number of Circuits: 1.