LH251003C Littelfuse Inc.
littelfuse_lr_lh_datasheet.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 3.