LH252003C Littelfuse Inc.
h-r_blocks.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm)
Fuseholder Type: Block
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 200 A
Number of Circuits: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm), Fuseholder Type: Block, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 200 A, Number of Circuits: 3.