LH2HPFEWHMKBDC24V
LH2HPFEWHMKBDC24V Panasonic Industrial Automation Sales
LH2H-catalog%202006,07.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: DIGITAL HOUR METER
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COUNTER LCD 7 CHAR 24V PANEL MT, Packaging: Bulk, Display Type: LCD - Black Characters, Backlight, Output Type: Solid State, Mounting Type: Panel Mount, Type: Time Counter (Hour Meter), Reset: External, Front Panel, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VDC, Time Format: 999hrs59min59sec, 9999hrs59.9min, Input Type: No Voltage, Operating Mode: Up, Down, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.20mm, Display Characters - Height: 0.343" (8.70mm), Number of Characters Per Row: 7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LH2HP-FEW-HMK-B-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Automation Sales LH2H-catalog%202006%2C07.pdf Description: COUNTER LCD 7 CHAR 24V PANEL MT
Packaging: Bulk
Display Type: LCD - Black Characters, Backlight
Output Type: Solid State
Mounting Type: Panel Mount
Type: Time Counter (Hour Meter)
Reset: External, Front Panel
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VDC
Time Format: 999hrs59min59sec, 9999hrs59.9min
Input Type: No Voltage
Operating Mode: Up, Down
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Display Characters - Height: 0.343" (8.70mm)