LHL26350 Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 350A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, IEC, UL
Breaker Type: Thermal Magnetic
Voltage Rating - AC: 600 V
Voltage Rating - DC: 250 V
Number of Poles: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 350A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, IEC, UL, Breaker Type: Thermal Magnetic, Voltage Rating - AC: 600 V, Voltage Rating - DC: 250 V, Number of Poles: 2.