LHLP10TB220M Taiyo Yuden
Radial_Leaded_Inductors_Cat_Rev2019.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 22UH 1.9A 75 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.9A 75 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.