Продукція > E-SHINE > LI-ION-14.8V-10A
LI-ION-14.8V-10A
  • LI-ION-14.8V-10A
  • LI-ION-14.8V-10A
  • LI-ION-14.8V-10A
LI-ION-14.8V-10A E-SHINE
LI-ION-14.8V-10A.pdf E_Shine_charger.pdf
Виробник: E-SHINE
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 10A; Usup: 230VAC
Max. charging current: 10A
Power: 240W
Charging voltage: 14.8V
Max. voltage: 16.8V DC
Supply voltage: 230V AC
Kind of output connector: cables
Kind of rechargeable battery: Li-Ion
Application: battery packs LI-ION
Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator
Connectors for the country: Europe
Type of charger: for rechargeable batteries
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 10A; Usup: 230VAC, Max. charging current: 10A, Power: 240W, Charging voltage: 14.8V, Max. voltage: 16.8V DC, Supply voltage: 230V AC, Kind of output connector: cables, Kind of rechargeable battery: Li-Ion, Protection: against reverse polarity; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: battery packs LI-ION, Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator, Connectors for the country: Europe, Type of charger: for rechargeable batteries.