Продукція > E-SHINE > LI-ION-25.9V-2A
LI-ION-25.9V-2A
  • LI-ION-25.9V-2A
  • LI-ION-25.9V-2A
  • LI-ION-25.9V-2A
LI-ION-25.9V-2A E-SHINE
ES120W 29.4V2A E-SHINE.pdf E_Shine_charger.pdf
Виробник: E-SHINE
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 2A; Usup: 230VAC; 60W
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: Li-Ion
Max. charging current: 2A
Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator
Supply voltage: 230V AC
Charging voltage: 25.9V
Max. voltage: 29.4V DC
Power: 60W
Connectors for the country: Europe
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 2A; Usup: 230VAC; 60W, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: Li-Ion, Max. charging current: 2A, Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator, Protection: against reverse polarity; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 230V AC, Charging voltage: 25.9V, Max. voltage: 29.4V DC, Power: 60W, Kind of output connector: cables, Application: battery packs LI-ION, Connectors for the country: Europe.