Продукція > E-SHINE > LI-ION-37V-4A
LI-ION-37V-4A
  • LI-ION-37V-4A
  • LI-ION-37V-4A
  • LI-ION-37V-4A
LI-ION-37V-4A E-SHINE
E_Shine_charger.pdf LI-ION-37V-4A.pdf
Виробник: E-SHINE
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 4A; Usup: 230VAC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: Li-Ion
Max. charging current: 4A
Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator
Supply voltage: 230V AC
Charging voltage: 37V
Max. voltage: 42V DC
Power: 0.18kW
Connectors for the country: Europe
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 4A; Usup: 230VAC, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: Li-Ion, Max. charging current: 4A, Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator, Protection: against reverse polarity; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 230V AC, Charging voltage: 37V, Max. voltage: 42V DC, Power: 0.18kW, Kind of output connector: cables, Application: battery packs LI-ION, Connectors for the country: Europe.