LI100-20B15PR2
LI100-20B15PR2 Mornsun America, LLC
LI100-20B15PR2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 98W
Packaging: Tray
Power (Watts): 98W
Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 2.28" L x 2.76" W x 3.65" H (58.0mm x 70.0mm x 92.7mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 6.5A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 98W, Packaging: Tray, Power (Watts): 98W, Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 2.28" L x 2.76" W x 3.65" H (58.0mm x 70.0mm x 92.7mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 6.5A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.