LI100-20B48PR3
LI100-20B48PR3 Mornsun America, LLC
LI100-20B12PR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 101W
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.28" L x 2.76" W x 3.65" H (58.0mm x 70.0mm x 92.7mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 101W, Power (Watts): 101W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.28" L x 2.76" W x 3.65" H (58.0mm x 70.0mm x 92.7mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 2.1A, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.