LI120-20B12R2S
LI120-20B12R2S Mornsun America, LLC
LI120-20B12R2S.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 1.42" W x 4.92" H (100.0mm x 36.0mm x 125.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, EN, UKCA, UL
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 127V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 1.42" W x 4.92" H (100.0mm x 36.0mm x 125.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, EN, UKCA, UL, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 127V, DC Voltage - Input (Max): 370V.