LI120-26B12
LI120-26B12 Mornsun America, LLC
LI120-26B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 120W 1 OUT
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.33" L x 1.61" W x 4.88" H (110.0mm x 41.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508
AC Voltage - Input: 180 ~ 600 VAC
DC Voltage - Input (Min): 254V
DC Voltage - Input (Max): 848V
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 120W 1 OUT, Packaging: Box, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.33" L x 1.61" W x 4.88" H (110.0mm x 41.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 89.5%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508, AC Voltage - Input: 180 ~ 600 VAC, DC Voltage - Input (Min): 254V, DC Voltage - Input (Max): 848V.