Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > LI2000-150-150-0.25
LI2000-150-150-0.25
LI2000-150-150-0.25 t-Global Technology
Li2000.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM TAPE 150MMX150MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Tape
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K