Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > LI2000-50M-320-0.25
LI2000-50M-320-0.25
LI2000-50M-320-0.25 t-Global Technology
Li2000.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 50.00m x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA), Shape: Rectangular, Thickness: 0.0100" (0.254mm), Type: Tape, Roll, Outline: 50.00m x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.0W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.