Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > LI2000A-100-100-0.2
LI2000A-100-100-0.2
LI2000A-100-100-0.2 t-Global Technology
Li2000A.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM TAPE 100MMX100MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Tape
Outline: 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K