Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > LI2000A-50M-320-0.2
LI2000A-50M-320-0.2
LI2000A-50M-320-0.2 t-Global Technology
Li2000A.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 50.00m x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0080" (0.203mm), Type: Tape, Roll, Outline: 50.00m x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.9W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Part Status: Active.