LI98-150-150-0.15
LI98-150-150-0.15 t-Global Technology
Li98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Sheet, Tape
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 0.9W/m-K