LI98-150-150-0.25
LI98-150-150-0.25 t-Global Technology
Li98_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K