LI98-2000-12-0.15
LI98-2000-12-0.15 t-Global Technology
Li98_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 2MX12MM W/ADH WHITE
Packaging: Box
Color: White
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 2.00m x 12.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K