LI98-28-28-0.25
LI98-28-28-0.25 t-Global Technology
Li98-Series_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 28MMX28MM W/ADH WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 28.00mm x 28.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K