LI98-300-300-0.25 t-Global Technology
TG-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 300MMX300MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K