LI98-320-320-0.15
LI98-320-320-0.15 t-Global Technology
Li98_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Acrylic Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0060" (0.152mm), Type: Tape, Roll, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.0W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass.