LI98-50M-320-0.15
LI98-50M-320-0.15 t-Global Technology
Li98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 50MX320MM W/ADH WHITE
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Roll
Outline: 50.00m x 320.00mm
Thermal Conductivity: 0.9W/m-K