LI98C-150-150-0.2
LI98C-150-150-0.2 t-Global Technology
Li98C.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K