LI98C-320-320-0.2
LI98C-320-320-0.2 t-Global Technology
Li98C.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Tape, Roll
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Acrylic Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0080" (0.203mm), Type: Tape, Roll, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.9W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.