Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > LI98CN-320-320-0.18
LI98CN-320-320-0.18
LI98CN-320-320-0.18 t-Global Technology
Li98C-1.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT
Material: Acrylic Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0070" (0.178mm)
Type: Sheet, Tape
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Acrylic Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0070" (0.178mm), Type: Sheet, Tape, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.