LIC1013Q3R8306
LIC1013Q3R8306 CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4018_LIC_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.8V 30F 10*13 CAP LITH HYBRID
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 260mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 30 F
Voltage - Rated: 3.8 V
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.8V 30F 10*13 CAP LITH HYBRID, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 260mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 30 F, Voltage - Rated: 3.8 V.