LIC1325Q3R8157
LIC1325Q3R8157 CDA (Zhifengwei Technology)
4688_LIC_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP LITHIUM HYB 150F 3.8V 13*25
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 150 F
Voltage - Rated: 3.8 V
на замовлення 406 шт:
Написати відгук
Description: CAP LITHIUM HYB 150F 3.8V 13*25, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 150 F, Voltage - Rated: 3.8 V.