LIC1335Q3R8257
LIC1335Q3R8257 CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4018_LIC_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.8V 250F 13*35 CAP LITH HYBRID
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 250 F
Voltage - Rated: 3.8 V
на замовлення 251 шт:
Написати відгук
Description: 3.8V 250F 13*35 CAP LITH HYBRID, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 250 F, Voltage - Rated: 3.8 V.