LIC1840Q3R8757
LIC1840Q3R8757 CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4018_LIC_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.8V 750F 18*40 CAP LITH HYBRID
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm)
Capacitance: 750 F
Voltage - Rated: 3.8 V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.8V 750F 18*40 CAP LITH HYBRID, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.634" (41.50mm), Capacitance: 750 F, Voltage - Rated: 3.8 V.