Продукція > E-SHINE > LIFEPO4-12.8V-5A
LIFEPO4-12.8V-5A
  • LIFEPO4-12.8V-5A
  • LIFEPO4-12.8V-5A
LIFEPO4-12.8V-5A E-SHINE
E_Shine_charger.pdf LIFEPO4-12.8V-5A.pdf
Виробник: E-SHINE
Category: Chargers
Description: Charger: microprocessor-based; Li-FePO4; 5A; Usup: 230VAC; 120W
Type of charger: microprocessor-based
Kind of rechargeable battery: Li-FePO4
Power: 0.12kW
Application: battery packs LI-ION
Max. charging current: 5A
Output voltage: 12.8V DC
Charging voltage: 12.8V
Max. voltage: 14.6V DC
Kind of output connector: cables
Supply voltage: 230V AC
Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator
Connectors for the country: Europe
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: microprocessor-based; Li-FePO4; 5A; Usup: 230VAC; 120W, Type of charger: microprocessor-based, Kind of rechargeable battery: Li-FePO4, Power: 0.12kW, Protection: against reverse polarity; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: battery packs LI-ION, Max. charging current: 5A, Output voltage: 12.8V DC, Charging voltage: 12.8V, Max. voltage: 14.6V DC, Kind of output connector: cables, Supply voltage: 230V AC, Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator, Connectors for the country: Europe.