Продукція > E-SHINE > LIFEPO4-25.6V-4A
LIFEPO4-25.6V-4A
  • LIFEPO4-25.6V-4A
  • LIFEPO4-25.6V-4A
  • LIFEPO4-25.6V-4A
  • LIFEPO4-25.6V-4A
LIFEPO4-25.6V-4A E-SHINE
E_Shine_charger.pdf LIFEPO4-25.6V-4A.pdf
Виробник: E-SHINE
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-FePO4; 4A; Usup: 230VAC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: Li-FePO4
Power: 0.18kW
Application: battery packs LI-ION
Max. charging current: 4A
Output voltage: 25.6V DC
Charging voltage: 25.6V
Max. voltage: 29.2V DC
Kind of output connector: cables
Supply voltage: 230V AC
Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator
Connectors for the country: Europe
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-FePO4; 4A; Usup: 230VAC, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: Li-FePO4, Power: 0.18kW, Protection: against reverse polarity; overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Application: battery packs LI-ION, Max. charging current: 4A, Output voltage: 25.6V DC, Charging voltage: 25.6V, Max. voltage: 29.2V DC, Kind of output connector: cables, Supply voltage: 230V AC, Indication: charging LED; end of charging LED; LED operation indicator, Connectors for the country: Europe.