LION-1865-26
LION-1865-26 Dantona Industries
lion-1865-26
Виробник: Dantona Industries
Description: BATT LITH-ION 3.7V 2.6AH 18650
Packaging: Box
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2.6Ah
Size / Dimension: 0.80" Dia x 2.60" H (20.3mm x 66.0mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.7 V
на замовлення 12739 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT LITH-ION 3.7V 2.6AH 18650, Packaging: Box, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2.6Ah, Size / Dimension: 0.80" Dia x 2.60" H (20.3mm x 66.0mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.7 V.