Продукція > F&F > LK-BZ-701B-110
LK-BZ-701B-110
LK-BZ-701B-110 F&F
Виробник: F&F
Category: Installation accessories
Description: Voltage indicator; 110VAC; IP20; for DIN rail mounting
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: LK-BZ-701
Lamp colour: blue
Additional functions: with 500mA fuses
IP rating: IP20
Indication: LED
Type of installation accessories: voltage indicator
Operating temperature: -25...50°C
Number of diodes: 1
Supply voltage: 110V AC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Installation accessories, Description: Voltage indicator; 110VAC; IP20; for DIN rail mounting, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: LK-BZ-701, Lamp colour: blue, Additional functions: with 500mA fuses, IP rating: IP20, Indication: LED, Type of installation accessories: voltage indicator, Operating temperature: -25...50°C, Number of diodes: 1, Supply voltage: 110V AC.