Продукція > CHINSAN (ELITE) > LK2E220MPU1212RSU
LK2E220MPU1212RSU
LK2E220MPU1212RSU Chinsan (Elite)
LK%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LK2E220MPU1212RSU LK2E220MPU1212RSU Виробник : Chinsan (Elite) LK%20Series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 250 V