Продукція > ELPROD > LKS12-24-B
LKS12-24-B
LKS12-24-B ELPROD
Виробник: ELPROD
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; recessed; blue; 12÷24VDC; 12÷24VAC; Ø13mm; IP20
Operating temperature: -25...70°C
IP rating: IP20
Leads: cables
LED diameter: 10mm
Mounting hole diameter: Ø13mm
Lead length: 0.3m
Operating voltage: 12...24V AC; 12...24V DC
Body colour: black
Lamp colour: blue
Type of light indictaor: LED
Body material: plastic
Kind of indicator: recessed
на замовлення 38 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; recessed; blue; 12÷24VDC; 12÷24VAC; Ø13mm; IP20, Operating temperature: -25...70°C, IP rating: IP20, Leads: cables, LED diameter: 10mm, Mounting hole diameter: Ø13mm, Lead length: 0.3m, Operating voltage: 12...24V AC; 12...24V DC, Body colour: black, Lamp colour: blue, Type of light indictaor: LED, Body material: plastic, Kind of indicator: recessed.