Продукція > HELVAR > LL 150-CV24-DA
LL 150-CV24-DA
  • LL 150-CV24-DA
  • LL 150-CV24-DA
LL 150-CV24-DA HELVAR
5937005.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 150W; 24VDC; 6.25A; IP20; 87%
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 24V DC
Output current: 6.25A
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 340x45x30.5mm
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 87%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Communictions protocol: DALI 2
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 150W; 24VDC; 6.25A; IP20; 87%, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 24V DC, Output current: 6.25A, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 340x45x30.5mm, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 87%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load, Communictions protocol: DALI 2.