Продукція > HELVAR > LL 1X10-42-E-CC
LL 1X10-42-E-CC
  • LL 1X10-42-E-CC
  • LL 1X10-42-E-CC
LL 1X10-42-E-CC HELVAR
5527001.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 42W; 30÷350VDC; 120÷350mA; IP20; 94%
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 42W
Output voltage: 30...350V DC
Output current: 120...350mA
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 190x30x21mm
Protection: short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...50°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: adjustable output current level
Efficiency: 94%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 49 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 42W; 30÷350VDC; 120÷350mA; IP20; 94%, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 42W, Output voltage: 30...350V DC, Output current: 120...350mA, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 190x30x21mm, Protection: short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...50°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: adjustable output current level, Efficiency: 94%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load.