Продукція > HELVAR > LL 1X120-CV24
LL 1X120-CV24
LL 1X120-CV24 HELVAR
LL1X120-CV24.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 120W; 24VDC; 5A; 198÷264VAC; IP20
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
Type of power supply: switching
Operating temperature: -20...45°C
Body dimensions: 300x30x40mm
Number of outputs: 1
Supply voltage: 198...264V AC
Output current: 5A
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 88%
Power: 0.12kW
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 120W; 24VDC; 5A; 198÷264VAC; IP20, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -20...45°C, Body dimensions: 300x30x40mm, Number of outputs: 1, Supply voltage: 198...264V AC, Output current: 5A, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 88%, Power: 0.12kW.