Продукція > HELVAR > LL 1X150-CR-DA
LL 1X150-CR-DA
  • LL 1X150-CR-DA
  • LL 1X150-CR-DA
LL 1X150-CR-DA HELVAR
5790001.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 150W; 128÷264VDC; 350÷700mA
Operating modes: constant current
Communictions protocol: DALI 2
Type of power supply: switching
Operating temperature: -40...50°C
Output current: 350...700mA
Body dimensions: 360x30x21mm
Number of outputs: 1
Supply voltage: 198...264V AC
Efficiency: 96%
Output voltage: 128...264V DC
Power: 150W
Additional functions: adjustable output current level
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 150W; 128÷264VDC; 350÷700mA, Operating modes: constant current, Communictions protocol: DALI 2, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Application: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -40...50°C, Output current: 350...700mA, Body dimensions: 360x30x21mm, Number of outputs: 1, Supply voltage: 198...264V AC, Efficiency: 96%, Output voltage: 128...264V DC, Power: 150W, Additional functions: adjustable output current level, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP.