Продукція > HELVAR > LL 1X150-E-CC
LL 1X150-E-CC
  • LL 1X150-E-CC
  • LL 1X150-E-CC
LL 1X150-E-CC HELVAR
LL1X150-E-CC.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20
Additional functions: adjustable output current level
Protection: short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
Type of power supply: switching
Operating temperature: -25...50°C
Body dimensions: 280x21x30mm
Output current: 350...700mA
Number of outputs: 1
Output voltage: 128...350V DC
Supply voltage: 198...264V AC
Power: 150W
Efficiency: 95%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20, Additional functions: adjustable output current level, Protection: short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -25...50°C, Body dimensions: 280x21x30mm, Output current: 350...700mA, Number of outputs: 1, Output voltage: 128...350V DC, Supply voltage: 198...264V AC, Power: 150W, Efficiency: 95%.