Продукція > HELVAR > LL 1X23-80-CR-DA
LL 1X23-80-CR-DA
  • LL 1X23-80-CR-DA
  • LL 1X23-80-CR-DA
LL 1X23-80-CR-DA HELVAR
5723001.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 80W; 64÷350VDC; 150÷350mA
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 80W
Output voltage: 64...350V DC
Output current: 150...350mA
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 280x30x21mm
Protection: overheating OTP
Operating temperature: -25...50°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Additional functions: adjustable output current level
Efficiency: 95%
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
Communictions protocol: DALI 2
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 80W; 64÷350VDC; 150÷350mA, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 80W, Output voltage: 64...350V DC, Output current: 150...350mA, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 280x30x21mm, Protection: overheating OTP, Operating temperature: -25...50°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Additional functions: adjustable output current level, Efficiency: 95%, Operating modes: constant current, Caution!: rated parameters obtained at full load, Communictions protocol: DALI 2.