Продукція > HELVAR > LL 1X23-80-E-CC
LL 1X23-80-E-CC
  • LL 1X23-80-E-CC
  • LL 1X23-80-E-CC
LL 1X23-80-E-CC HELVAR
LL1X23-80-E-CC.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 80W; 120÷350VDC; 150÷350mA; IP20
Additional functions: adjustable output current level
Protection: short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
Kind of power supply: LED
Application: LED
IP rating: IP20
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -25...50°C
Power: 80W
Output current: 150...350mA
Body dimensions: 230x21x30mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 120...350V DC
Efficiency: 95%
Supply voltage: 198...264V AC
на замовлення 42 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 80W; 120÷350VDC; 150÷350mA; IP20, Additional functions: adjustable output current level, Protection: short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -25...50°C, Power: 80W, Output current: 150...350mA, Body dimensions: 230x21x30mm, Number of outputs: 1, Output voltage: 120...350V DC, Efficiency: 95%, Supply voltage: 198...264V AC.