Продукція > HELVAR > LL 1X30-CV12
LL 1X30-CV12
LL 1X30-CV12 HELVAR
LL1X30-CV12.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 30W; 12VDC; 2.5A; 198÷264VAC; IP20
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: LED
Application: LED
IP rating: IP20
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -15...45°C
Body dimensions: 153x32x41mm
Power: 30W
Number of outputs: 1
Output current: 2.5A
Output voltage: 12V DC
Efficiency: 83%
Supply voltage: 198...264V AC
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 30W; 12VDC; 2.5A; 198÷264VAC; IP20, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -15...45°C, Body dimensions: 153x32x41mm, Power: 30W, Number of outputs: 1, Output current: 2.5A, Output voltage: 12V DC, Efficiency: 83%, Supply voltage: 198...264V AC.