Продукція > HELVAR > LL 1X30-E-CV24
LL 1X30-E-CV24
LL 1X30-E-CV24 HELVAR
LL1X30-E-CV24.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 30W; 24VDC; 1.25A; 198÷264VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 30W
Output voltage: 24V DC
Output current: 1.25A
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 153x32x41mm
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -15...45°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 86%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 30W; 24VDC; 1.25A; 198÷264VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 30W, Output voltage: 24V DC, Output current: 1.25A, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 153x32x41mm, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -15...45°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 86%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.